Pásový schodolez
Roby T09

Najpredávanejší pásový schodolez Roby T09 je určený pre imobilných pacientov, ktorým zabezpečí bezpečnú a komfortnú prepravu po schodoch, vďaka pásom z vysoko priľnavého materiálu.

Využitie schodolezu

Schodolez slúži najmä na prepravu imobilných a telesne postihnutých osôb po schodisku, ktorí sú odkázaní na invalidný vozík. Schodolez je veľmi jednoducho rozložiteľný, vďaka čomu sa dá veľmi jednoducho prepravovať v kufri vášho auta. Práve to umožnuje imobilnému človeku, vytvárať bezbariérový prístup aj na miestach mimo vlastného domova, napríklad pri návšteve doktora, zamestnania, školy a podobne.

Schodolez je najideálnejším riešením bezbariérového prístupu na viacerých nezávislých schodiskách vrámci jednej budovy. Ide jedno o najefektívných riešení z pohľadu financií.

Bezpečnosť a pohon

Schodolez je overený a plne certifikované zdvíhacie zariadenie so zameraním na maximálnu bezpečnosť prepravovanej osoby, ktorú zabezpečuje množstvo bezpečnostných prvkov. Je jednoducho ovládateľný a má vysokú výdrž vďaka plne dobíjateľnej batérii.

Schodolez T09 Roby získal nasledovné certifikáty:

  • Certifikát TUV
  • Certifikát európskej smernice 2004/108/CE o elektromagnetickej kompatibilite
  • Certifikáteurópskej smernice 2007/47/CE o lekárskych zariadeniach

Rozmery a ovládateľnosť schodolezu

Roby T09 je vďaka svojej váhe a rozmerom nenáročný na priestor, manipuláciu, ovládateľnosť a otočenie. Aj pre tieto vlastnosti je považovaný za to najlepšie zariadenie vo svojej kategórii. Nevyžaduje žiadne stavebné úpravy okolia, alebo zásahy do schodiska, čo predurčuje toto zdvíhacie zaranie na najuniverzálenšieho pomocníka v otázkach bezbariérovosti.

Všetky naše schodolezy si máte možnosť bezplatne vyskúšať kdekoľvek na celom slovensku za pomoci nášho pracovníka.

Stačí keď nás kontaktujete na bezplatnej infolinke 0800 199 060

Video - Pásový schodolez