hello world!
Published: 15 júna, 2014

Pásový schodolez T09 Roby – jednotka na trhu

Pásový schodolez T09 Roby je zariadenie, určené na prepravu imobilných a telesne postihnutých osôb po schodisku na invalidnom vozíku alebo detskom kočíku.

Schodolez T09 Roby – skvelý pomocník

Potrebujete všestranného pomocníka pri prekonávaní rôznych typov schodísk, ktorý bude spĺňať aj tie najnáročnejšie technické kritériá, bude jednoducho prenosný a zároveň vysoko funkčný? Medzi tých najlepších adeptov určite patrí pásový schodolez T09 Roby. Táto plne mobilná prenosná pomôcka v sebe spája kvalitu použitých materiálov, praktické dizajnové prevedenie a vynikajúcu funkčnosť. Aj preto je pásový schodolez T09 - Roby najpredávanejším schodolezom na Slovensku.

3 výhody schodolezu T09 Roby

T09 Roby má výnimočne malé rozmery a nízku hmotnosť, čo vám zaručí bezproblémové ovládanie a pohodlie pre imobilnú osobu počas prepravy.

T09 Roby je kvalitné, overené a certifikované zdvíhacie zariadenie s maximálnou bezpečnosťou prepravovanej osoby, ktorú zabezpečuje množstvo sofistikovaných bezpečnostných prvkov.

T09 Roby je mobilná a prenosná pomôcka pre imobilné osoby na prekonávanie schodov.

Bez problémov aj do auta
Schodolez T09 Roby je možné jednoducho rozložiť a prepraviť v kufri osobného auta, čo umožňuje imobilnému bezbariérový prístup aj na viacerých schodiskách, či miestach ako napr. doma, v škole, či v zamestnaní, u lekára alebo u známych. Jeho použitie je vhodné aj všade tam, kde nie je možná inštalácia plošín alebo schodiskových výťahov.

Využijete ho naozaj všade
Schodolez T09 Roby je okrem domácej starostlivosti vhodný aj ako riešenie bezbariérovosti vo verejných budovách a objektoch ako školy, úrady, múzeá, knižnice atď. Pokiaľ je potreba bezbariérového prístupu po viacerých nezávislých schodiskách v rámci jedného objektu, schodolez je tak aj finančne veľmi efektívne riešenie.

T09 - Roby je bezkonkurenčné zariadenie na trhu, a to predovšetkým vďaka jeho rozmerom, váhe a nenáročnosti na priestor pre manipuláciu a otočenie. Po schodisku sa T09 pohybuje pomocou pásov z vysoko priľnavého materiálu. Je plne elektronicky ovládateľný vďaka dobíjateľnej batérii. Nevyžaduje žiadnu montáž a pre jeho prevádzku nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy a zásahy do schodiska.

Pozrite si krátke video a zistite, ako Pásový schodolez T09 Roby funguje.

 


    Máte záujem o podobné riešenie?
    Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Nonstop bezplatná infolinka

    0800 199 060