hello world!
Published: 21 októbra, 2016

Na Schodoleze T09 Roby si ceníme najmä jednoduchosť a praktickosť

Najpredávanejší schodolez na Slovensku T09 Roby si vybrala aj pani Rozália Királyová z Hucína. Nás teší, že je s ním spokojná už od prvého dňa po dodaní, o čom svedčí aj krátke video.

Pani Rozáliu sme, samozrejme, navštívili osobne a hneď nás zaujalo, že s používaním schodolezu nemajú u nich doma žiadny problém. Ako nám prezradila, pri rozhodovaní brali aj s manželom do úvahy najmä praktické vlastnosti ako jednoduchosť ovládania, mobilitu, vhodné rozmery a hmotnosť.

Ak tento praktický schodolez zaujal aj vás, môžete si ho vyskúšať priamo u vás doma, a to úplne nezáväzne a navyše bezplatne. O prípadnej kúpe sa rozhodnete na základe vlastnej skúsenosti. Neváhajte nás preto kontaktovať na bezplatnej infolinke 0800 199 060. Veríme, že s ním budete rovnako spokojní ako pani Rozália.

 


    Máte záujem o podobné riešenie?
    Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Nonstop bezplatná infolinka

    0800 199 060